top of page

Projeler

AGM Danışmanlık Ofisi, şirketlerin hedeflerine ulaşmalarına ve hatta bu hedefleri aşmalarına destek olur. Sahip olduğumuz deneyim sayesinde, müşterilerimize tam anlamıyla uyum sağlayan stratejiler oluşturuyoruz. Strateji aşamasından planlama ve daha sonra uygulama aşamalarına başarılı bir şekilde geçebilmek için bu işbirliği gereklidir. Geçmiş projelerimizden bazıları hakkında bilgi edinin ve sizin için neler yapabileceğimizi görmek isterseniz bizimle iletişime geçin.

KVKK İŞLEMLERİ

Mersin ve Antalya da Ofisleri Bulunan Simurg Danışmanlık, Kahramanlı Danışmanlık ve Güven Danışmanlık Ofislerinin KVKK Kapsamında Sistem Kurulumu ve İşleyişi Projesi Başarı İle Sonlandırılmıştır.

KURUM-3-SIMURG.jpeg
WhatsApp Image 2022-11-28 at 14.57.05.jpeg

Turizm Yatırım Teşvik Kapsamında 3 Yıldızlı Otel Projesi

Mersin Büyükeceli'de Bulunan 3 Yıldızlı Otel İşletmesinin Turizm ve Yatırım Teşvik İşlemleri Üstlenilmiş ve Başarı ile Sonlandırılmıştır.

YATIRIM TEŞVİK KAPSAMINDA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE FABRİKA PROJESİ

Mersin Organize Sanayi Bölgesinde 4 farklı ülkeye bez ve tel üretimi yapan firmanın yatırım teşvik kapsamında fabrikasının kurulması ve desteklenmesi projesi başarı ile sonlandırılmıştır.

Ofiste El Sıkışma
Ekran Alıntısı.PNG

Mersin'in En Köklü Lojistik Firmasının Marka Tescil ve İso Belgelendirme Projesi

Mersin'in En Köklü Lojistik Firması Nokta Lojistik'in Marka Tescil ve İSO Belgelendirme İşlemleri Başarı İle Sonlandırılmıştır.

Projeler: Projeler
bottom of page